scroll

Nowa lokalizacja hurtowni FEGA w Łodzi

Przyjazne wnętrza, ułatwiona logistyka i pierwsza w Polsce stacja ładowania pojazdów elektrycznych EATON

Decyzja o zmianie siedziby Łódzkiego oddziału wpłynie bezpośrednio na szybkość dostarczania towaru, dzięki bliskości autostrady A1 i A2 towar z magazynu centralnego może docierać do hurtowni w mniej niż 24h od czasu złożenia zamówienia. W lokalu znajdują się dwie sale konferencyjne, które udostępniamy zarówno klientom jak i dostawcom.

– Przeniesienie hurtowni do nowej lokalizacji wiąże się także z podniesieniem standardu – nowe wnętrze jest bardziej przestronne, przyjazne dla klientów i pracowników, których komfort pracy z pewnością wzrośnie. Nowa hurtownia przy ul. Rokicińskiej bez wątpienia wpłynie też pozytywnie na wizerunek sieci FEGA – wspominał na łamach magazynu „Elektrosystemy” Rafał Walendowski, prezes zarządu FEGA Poland.

Podążając za obecnymi trendami, przy współpracy z firmą Eaton Electric do użytku naszych klientów oddaliśmy stację ładowania pojazdów elektrycznych. Okazja do jej testowania pojawiła się przy okazji otwarcia, ponieważ wszyscy zaproszeni goście mogli przejechać się elektrycznym BMW i3.

W galerii znajdziecie kilka zdjęć z tego wydarzenia, ale najlepiej będzie spotkać się przy ul. Rokicińskiej i na własne oczy poznać oferowany obecnie standard lokali i obsługi.

Pozostałe
aktualności

Układy łagodnego rozruchu nowej generacji

Czytaj więcej

Komputery przemysłowe Siemens Simatic IPC 127E

Czytaj więcej

Oświadczenie

Czytaj więcej

Ostre cięcie z Milwaukee w hurtowniach FEGA

Czytaj więcej

Lepsza komunikacja dzięki Siemens SIRIUS ACT

Czytaj więcej

Nowa lokalizacja hurtowni FEGA w Łodzi

Czytaj więcej

Zapisz się
do newslettera

POBIERZ KATALOG PROTEC.CLASS®

Profesjonalne narzędzia i osprzęt monterski. Oferta produktowa PROTEC.class® dostępna jest w najnowszym katalogu marki.

pobierz
Sklep online